• https://www.facebook.com/macan.otogaz.9
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905302331333
  • https://www.instagram.com/macanotogaz
  • https://www.youtube.com/channel/UC3Vu0S4LqPmpVTbO2cd_svw

Mühendislik Hizmetlerimiz

 

 

 

 

 

 

        Şirketimiz bünyesinde Makina,Endüstri ve Tekstil mühendisleri aktif olarak çalışmaktadır. İstenildiği taktirde işletmelerinize gerekli mühendislik desteklerini vermekteyiz. Yardımcı olduğumuz bazı çalışma alanları:

       LPG SORUMLU MÜDÜRLÜĞÜ

       LPG satışı yapılan akaryakıt istasyonlarına LPG SORUMLU MÜDÜRLÜĞÜ hizmeti verilerek akaryakıt istasyonunun güvenli bir şekilde çalışmasına yardımcı olarak gerekli denetimler kapsamında eksiklikler giderilerek sağlıklı ve güvenli çalışma ortamı sağlanmaktadır.

      İŞ SALIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI

      Bünyemizde çalışan A ve B sınıfı iş güvenliği uzmanlarıyla işletmelerin Bakanlık tarafından istenilen yükümlülükleri yerine getirmesi yardımcı olunur. Çalışanların güvenli bir şekilde çalışarak sağlıklarına zarar gelmemesi için elimizden geleni yapmaya çalışmaktayız.

 

       PERİYODİK KONTROL MÜHENDİSLİĞİ

       İşletmelerimizde kullandığımız araç ve gereçlerin belirli süre ile kontrolü ve deneysel olarak testleri yapılmak zorundadır. Kontrolleri yapılmayan bölümler ve aletler ileride üretimin durmasını ve iş sağlığını tehlikeye atacak olaylar yapabılmektedir. Bu yüzden bu kontrollere dikkat etmeliyiz. Kontrolleri yapılan bazı araçlar:

 

Liftler

Caraskallar

Su jetleri

Kazanlar

Elektrik tesisatları

Kompresörler

Basınçlı Kaplar

        AİTM VE MORTOY MÜHENDİSLİĞİ

        Araçlardan LPG söküm , Karayolları Uygunluk Belgeleri , Koltuk ekleme , Koltuk Çıkarma , Karavana Dönüşüm projeleri , Üst yapı Değişikliği Projenlendirmeli gibi bir çok projelendirme işlemleri yapılmakta ve evrak takiplerinde yardımcı olunmaktadır.

         TEKSTİL KALİTE KONTROL MÜHENDİSLİĞİ VE DESİNETÖRLÜK

      Tekstil fabrikları için desen çizim ve iyileştirme bunun yanında son üründe kalite kontrol konusunda raporlama hizmeti vermekteyiz.