• https://www.facebook.com/macan.otogaz.9
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905302331333
  • https://www.instagram.com/macanotogaz
  • https://www.youtube.com/channel/UC3Vu0S4LqPmpVTbO2cd_svw

Tarihçemiz

     TARİHÇEMİZ

          Maçan Otogaz 1995 yılında İlyas MAÇAN tarafından Bursa'da kurulmuştur. Faaliyetlerine Otogaz ve LPG dönüşüm tadilat ile başlamıştır. Sektörün de öncü ve saygı duyulan çalışmalarıyla bilinmektedir.Binlerce araca LPG dönüşüm yapılıp onbinlercesine tadilat yapılmıştır.

 

       1995 yılından günümüze kadar şirketimiz yükümlülüklerini eksiksiz yerine getirerek TSE ve İSO standartları almaya hak kazanmıştır. 2011 yılından itibaren İlyas Maçan'ın emekli olmasıyla iş yükünü ve yönetim sorumluluğunu Tahsin MAÇAN devralmıştır.Yüksek Makina Mühendisi,DIş ticaret uzmanı ve İSG uzamanı olan Tahsin MAÇAN 2000 yılından beri sektör ile  iç içe olup, yeni bakış açısı ve yaklaşımlar ile birlikte şirketleşme ve kurumsallaşmaya gidipmiştir.

     Maçan Otogaz LPG ve OTOGAZ faaliyetleri yanında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı onaylı  Egzoz Emisyon Ölçümü işlemi yaparak temiz çevre ve dünya politikamıza bir adım  daha atılarak gelecek nesillere ve çocuklarımıza temiz bir gelecek verme çabasında faaliyet göstermektedir.Şirketimiz Mühendislik hizmeti dalında işletmelere ve organizasyonlara Periyodik Bakım Mühendisliği hizmetleri vermektedir. Bunun yanında şirketimiz bünyesinde  Taşımacılık ve Lojistik işleri yapılmaktadır.

     VİZYONUMUZ

 

       Firmamız işinde uzman, güler yüzlü personeliyle siz degerli müşterilerimize hizmet vermeyi ilke edinmiştir.Her geçen gün bilgi birikimini artıran kadromuz işinde en iyisini yapabilmek için çaba ve gayretlerine devam etmekte, teknolojik gelişmelere duyarlı davranarak Hizmet kalitesini her gün arttırmaktadır.

 

    MİSYONUMUZ

     Teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden firmamız çağın gerektirdiği ,yenilikleri bünyesinde barındırarak en kısa sürede ve kaliteli hizmet verme anlayışını kendisine misyon edinmiştir. Amacımız, yaptığımız işi tek seferde %100 doğrulukla, sıfır hatayla yapmaktır.