• https://www.facebook.com/macan.otogaz.9
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905302331333
  • https://www.instagram.com/macanotogaz
  • https://www.youtube.com/channel/UC3Vu0S4LqPmpVTbO2cd_svw

Landi Renzo

 

 

 

 

      Aracınıza uygun LPG sistemi ile ilgili bilgi almak için mühendis ekibimizle iletişime geçiniz.

      Direk Enjeksiyon Dönüşüm araç listesi Yüklemeler bölümünde mevcuttur. Daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

   LANDIRENZO EVO

   Sıralı LPG enjeksiyon sistemi

    LANDIRENZO EVO sistemi, çarpıcı fiyat-kalite oranı ve kompakt boyutuyla dünyanın en çok satan LPG sistemlerinden biridir.Küçük boyutları ile çoğu otomobile uygulanabilinir.

    Sistem için seçilen bileşenler, en sessiz ve en kompact olanıdır, kolay kurulum ve yüksek performans garanti eder. Sistem ömrü içinde maksimum kalite ve verimliliği garanti etmek için sıkı dayanıklılık testlerine tabi tutulur.

    Turbo versiyonları dahil, 2 ila 6 silindirli motorlar için tasarlanmıştır.

    LPG sistemi en sıkı emisyon standartlarına (Euro 6) uyumludur.

    LANDIRENZO EVO, gaz sisteminin tam, doğru teşhisi için K ve CAN protokolleri aracılığıyla OBDII bağlantısına sahiptir.

   LANDIRENZO EVO, gaz sisteminin eksiksiz ve doğru  şekilde araç ile bağlantı kurması için K ve CAN protokollerinde OBDII bağlantısına sahiptir.

    Sistemin OBD modeli LANDIRENZO CONNECT uygulaması ile akıllı telefonlara bağlanabilinir.

    Uygulama sayesinde tüketim, menzil, emisyon ve daha fazlası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

    LANDIRENZO OMEGAS

    Sıralı LPG enjeksiyon sistemi

    Dünyanın en büyük otomobil üreticileri tarafından en çok tercih edilen gaz sistemlerinin lider sistemi Landi Renzo.

    Hız, hassasiyet, yüksek sıcaklıklara direnç ve su yalıtımı için bileşenlerinin dikkatli seçimi sayesinde, sistem en zorlu dayanıklılık testlerini başarıyla aşmaktadır. OMEGAS sistemin ömrü süresince yüksek performans ve maksimum verimlilik garanti eder.

    Gelişmiş kalibrasyon stratejileri, sistem kurulumunda maksimum doğruluk ve hassaslık sunarken, sürüş keyfini her türlü yolda ve tüm iklim koşullarında aynı kalmasını sağlamaktadır.

    OMEGAS LPG sistemi Euro6 emisyon önleme direktifine uygundur.

    Tam ve doğru sistem teşhisi için K ve CAN protokollerinde OBDII bağlantısı vardır. Buna ek olarak, LPG sitemi kontrol ünitesi (ECU) kısmi benzin tekviyesi gerçekleştirebilir.

     OMEGAS (2-4 silindirli versiyon), yakıt tüketimi, menzil, emisyonlar ve daha fazlası hakkında bilgi veren ve (ECU) gaz sisteminin kontrol ünitesi ile uyumlu çalışan LANDIRENZO CONNECT akıllı telefon uygulamasını destekler.

    LANDIRENZO OMEGAS DIRECT

    Direkt enjeksiyonlu motorlar için LPG sistemleri

      LANDIRENZO OMEGAS DIRECT sistemi geleneksel sıralı gaz sisteminin evrimidir: Direkt Enjeksiyonlu motorların LPG dönüşümleri için tasarlanmış olup, pazardaki payını giderek artmaktadır.

      LANDIRENZO LPG sistemi kirletici emisyonlarını sınırlar ve hava kalitesini arttırmaya yardımcı olur ve giderek sıkılaşan çevre standartlarına uyum sağlar.

      Omegas Direct sistemi, en son teknoloji sayesinde yüksek performans sağlarken, motorun zaman içinde sağlıklı çalışmasını sağlar. En yeni jenerasyon enjektör rail'i yanmanın optimize edilmesi için doğru yakıt dozajlaması sağladığı için de güvenlidir.

      Omegas Direct LPG sistemi, aracın sistemi ile K ve CAN protokollerinde etkileşime girer ve gelişmiş gaz sistemi teşhisi için OBDII bağlantısı sağlar.

      Omegas Direct, farklı silindirdeki otomobillere, hatta turbo şarjlara uyması için çeşitli versiyonlarda mevcuttur.

   

 Landi Renzo kalitesi

      Landi Renzo'nun kalite sistemi 1996'da ISO 9001 standardına göre sertifikalandırılmıştır. 2001 yılında Landi Renzo, otomotiv endüstrisine adanmış prestijli ISO / TS 16949 sertifikasına sahip olan ve tasarım aşamasından hemen sonra kusurların önlenmesine daha da fazla önem veren tek şirkettir, müşteri taleplerine tamamen uyacak şekilde planlama ve entegrasyon konularında uzmanlaşmıştır.

       Grup, 2006 yılında sistemlerinin satışı, kurulumu ve bakımı açısından en yüksek kalite standartlarını garanti etmek için ISO 9001 Kalite Sistemini Yetkili Atölyelere ve Landi Renzo'nun İtalyan Bayi Ağı'na genişletmeye karar verdi.

       2013 yılında Çevre Yönetim Sistemleri ile ilgili ISO 14001: 2004 sertifikası ile Landi Renzo, 2010 yılından beri kullanılmakta olan Sağlık ve Emniyet Yönetim Sistemini (BS OHSAS 18001) entegre etti ve bu sistemle ilgili tüm konuları birleştiren tek bir Entegre Yönetim Sistemi geliştirdi. Sağlık, Güvenlik ve Çevre ile.

      2018 yılında şirket IATF 16949: 2016 sertifikasyonunu aldı.

      Bugün, Landi Renzo, LPG ve Doğal Gaz'lı araç sistemleri tasarımında ve üretiminde dünya lideridir olmuştur.

      Beş kıtada 50'den fazla ülkede faaliyet gösteren Landi Renzo, ithalatçılar ve yerel distribütörlerle olan ticari dağıtım anlaşmaları, hemde ortak girişimler yoluyla doğrudan varlığı ile, yaygın başarıya ulaşmıştır.

       Bu uluslararası uğraşı, grubun konsolide cirosunun % 80'lik payını oluşturmaktadır.

       Üretim sistemi

      Üretim sistemimizi hem iç hem de dış kaynak kullanımında, uzmanlaşmış ve sertifikalı tedarikçiler ağı kullanarak yönetiyoruz, ürünlerimizi ancak sürecin en kritik noktası olan montaj aşamasında %100'ünü test ederek koruyoruz.

      Şirketin hem mekanik hem de elektronik üretim süreçlerini yönettiğinden Landi Renzo, tüm sistem bileşenlerinin üretimi ile ilgili derinlemesine uzmanlığa sahiptir.

       Yenilikçi ve üstün teknoloji ile desteklenen bu mükemmellik süreçleri, Landi Renzo'nun büyük otomobil üreticilerini (OEM pazarı) ve Bayi ve montajcıların After Market ağını tüm dünyada kaliteli ve verimli ürünler ve hizmetler ile sağlamasına olanak tanır.

       LPG ve CNG gibi geleneksel çevre dostu yakıtlardan, otomotiv sektöründeki yeni güç kaynağı ufuklarına: Gelecekteki bir projeyi gerçeğe dönüştürmek için en son teknolojilerin araştırma ve tasarımına sürekli yatırım yapıyoruz.

       Yenilikçilikteki çabalar, yıllar süresince tevdi edilen 91'in üzerinde patente tanık oldu ve bu, yeni yolların açılmasına ve tüm sanayiye yeni ufuklar açılmasına yardımcı oldu.