• https://www.facebook.com/macan.otogaz.9
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905302331333
  • https://www.instagram.com/macanotogaz
  • https://www.youtube.com/channel/UC3Vu0S4LqPmpVTbO2cd_svw

Lovato

      Aracınıza uygun LPG sistemi ile ilgili bilgi almak için mühendis ekibimizle iletişime geçiniz.

      Direk Enjeksiyon Dönüşüm araç listesi Yüklemeler bölümünde mevcuttur. Daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

LOVATO EGO SİSTEMİMİZ

LOVATO OBD II EXR SİSTEMİMİZ

LOVATO DİREK ENJEKSİYON EXR SİSTEMİMİZ

62 yıl önce Yola çıktığımız ilk günden beri

Her Gün, Her Yıl

SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR GELECEK İÇİN

Doğanın enerjisinden ilham aldık. 

Amacımız her motorun çevre dostu olduğu 

Bir Gezende yaşamak.

Geçmişten aldığımız Kültürel ve Teknolojik mirası 

DAHA TEMİZ, DAHA YAŞANABİLİR 

Bir dünya inşa edebilmek için kullanıyoruz.

LOVATO Hakkında

 

Mr. Ottorino LOVATO’nun yenilikçi ruhu ile 1958 yılında, İtalya’nın Vicenza kentinde kurulan LOVATO GAS S.P.A, ilk olarak LPG Sistemlerinin emniyet sistemi olan İlk Multivalflerin üretilmesi ve geliştirilmesi ile başlayan sektör yolculuğuna, geleceğin ihtiyaçlarına uygun LOVATO LPG Dönüşüm kitlerinin üretilmesi ile devam ederek günümüze ulaşmıştır...

Profosyonel kadrosu ile, süreç içerisinde her dönemin gerektirdiği teknojik ihtiyaçlara hızlı ve esnek çözümler üreten LOVATO GAS S.P.A, aynı zamanda yeni çevresel gerekliliklerin getirdiği zorlukların üstesinden gelebilecek çözümler üretebilen mobil bir şirket vizyonu ile, Tüm dünyada ya açılan ve bir çok pazarda yer alan bir marka olmuştur.

2008 yılında aynı sektörde hizmet veren LANDİ RENZO Grup şirketlerine katılmış ve bu güç birlikteliği ile gelişimini daha da ilerleterek, 62 yıldır sürdürülebilir bir gelecek için hizmet vermeye devam etmektedir.

LOVATO Kalite Politikası

 


Kalite, LOVATO ekibinin öncelik verdiği en önemli değerdir. Yönetim ekibi pazarın beklentilerini tam olarak yerine getirme hedefi ile her zaman kaliteli ve yenilikçi ürünler, çözümler ve hizmetler sunmayı taahhüt etmektedir. 

Sürekli gelişim kültürünü güçlendirmek ve sunduğu ürün ve hizmetlerin müşterileri kalite beklentilerini karşılaması amacı ile çok çalışmakta ve tüm ürünlerin kullanım ömrü boyunca güvenilir performans sunmasını amaçlamaktadır.

Ana Felsefesi kalite üzerine kurulmuş olan LOVATO’nun 1999 yılından bu yana ISO 9001 - 2000 sertifikası ve 2002 yılından beri sıfır kilometre araç montajları için ISO/TS 16949 ISO/TS 1649 sertifikası bulunmaktadır.

Günümüzde LOVATO

 

Avrupa’nın önde gelen LPG Dönüşüm markası LOVATO, araçlarında ekonomik çözümler arayan ve çevre kirliliğinin en aza indirilebilmesi için çabalayan her araç sahibinin ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile LPG Dönüşüm kitlerinin üretim, dağıtım ve teknik destek hizmeti sunmaktadır. LOVATO Dünya'da 40'ı aşkın ülkede, Türkiye'de ise 300'ü aşkın bayisi ile son kullanıcıya ulaşabilen global bir markadır.


LOVATO’ nun geniş ürün gamı, her türlü aracın teknik özelliklerine uygun olan ekonomik çözümler sunmaktadır. Bugün LOVATO LPG Dönüşüm kitleri yanında, dünyanın birçok ülkesinde ihtiyaç duyulan CNG Doğalgaz dönüşüm kitlerinin üretimini de yaparak, her türlü kullanıcının ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.
LOVATO, çevresel performansa sürekli dikkat edilmesini ve kaynakların daha verimli kullanılmasını garanti eden UNI EN ISO 14001: 2015 standardına uygunluğu onaylanmış bir çevre yönetim sistemi benimsemiştir.